Březen 2017

Můj 1. design

15. března 2017 v 21:21 | Šíša |  Moje výrobky
Ahoj všici! :D
Už opravdu dlouho plánuji udělat si pěkný, nový a hlavně vlastní design na můj blog. Ten původní byl totiž v podstatě jen základní šablona, nalezitelná na blog.cz, jen se změněnou fotkou v záhlaví. Pamatuji si, že jsem to dělala s tátou, když jsem si blog zakládala. V podstatě to dělal táta, protože pro mě tenkrát prostředí nastavení blogu bylo asi stejně srozumitelné, jako čínská mandarinština :D
Tenkrát jsme si říkali ,,Je to jen dočasné. O víkendu uděláme jiný a lepší''…..opravdu jsem ho dělala o víkendu, ale téměř po třech letech :D...no, taky máte příklad mého tempa, dochvilnosti a také skvělého smyslu pro prokrastinaci.
Prostě jsem z toho měla stále obavy. Na internetu nebylo moc návodů a když už, tak mi většinou přišli takové nesrozumitelné, nebo tam něco chybělo. Takže jsem to stále odkládala a odkládala, až jsem si řekla, že už bych se na to opravdu měla vrhnout.
Tento týden jsem měla strávit na horách, ale jsem nemocná. V leže není moc co dělat a tak jsem si řekla, že místo koukání na YT se radši konečně vrhnu na ten dlouho odkládaný design.
Ze začátku to šlo celkem rychle. Ani jsem neměla nějakou jasnou představu, spíš jsem to nechala, jak se to vyvine. Bohužel jsem zjistila, že je to špatně udělané (nešlo by to na blog správně vložit) a tak nastalo předělávání do nového formátu :D Potom jsem den bojovala s rozřezáním, vložením a hlavně správném nastavení na mém druhém pokusném blogu, který jsem si pro tyto účely vytvořila. Dnes už jsem jen to samé udělala na tomto a musím říct, že jsem spokojená :) Není to design nějak složitě propracovaný, ale v jednoduchosti taky krása a hlavně lepší, než kdybych se pustila do složitého, který bych nikdy nedodělala :D Chtěla jsem nějaký jarní a nakonec z toho vznikla taková růžovka….no, doufám, že vám to nevadí, ale podle mě to je celkem pěkný odstín. Růžovou nějak nemusím, ale starorůžová mi nevadí. Zkoušela jsem i jiné barvy, ale k šedému Amantovi se mi prostě hodila nejvíc.

Jinak tímto bych chtěla zase začít o svůj blog pečovat. Chtěla by jsem si udělat pěkné rozcestníky a začít častěji psát. Teď jsem si četla pár starších článků a prostě mě to rozbrečelo :') Řekla jsem si, že o tento blog opravdu nechci přijít i když to teď nejsou nejlepší léta mého blogování.

Taky jsem se chtěla zeptat - Chtěli by jste nějaké challenge/tagy/asky? Našla jsem patnácti denní challenge. V mém případě bych nepsala jeden článek každý den, ale každý týden. Otázky by byly ohledně modelů a sbírky, takže by jste se mohli dozvědět i pár zajímavých věcí :)

No, konec rozkecávání. Zde je vzhled blogu před:
(bohožel jsem si ho před tím neuložila, takže tohle je obnovená verze bez položek menu)


A po:Snad vám na tomto blogu bude s novým designem příjemně :3

Šíša