Listopad 2016

Ohledně dárečků

24. listopadu 2016 v 14:20 | Šíša |  Novinky
Ahoj,
jak už jsem v minulém článku psala, dnes bych se s Vámi ráda domluvila na dárečcích :) Přijde mi to mezi sběrateli jako moc pěkná tradice, ale nevím, jestli to má tento rok smysl. Mám málo času a i když to tak asi nevypadá, vždy mi to trvá dlouho a dá dost práce to připravit a proto tento rok udělám dárečky trochu jednodušší, ale stejně se snad budou líbit :) Taky nevím, kdo by si třeba chtěl dárečky posílat, protože většina lidí je buď neaktivních, nebo mají aktivitu sníženou.

Proto se chci zeptat, kdo má zájem si dárečky posílat, abychom se když tak mohli domluvit a já to vyrábění stihla ;)

Aby nebyl článek tak nudný, tak přidávám vánoční dáračky co jsem vyráběla předminulý a minulý rok ;)
Přeji Vám klidné prožití Vánoc ;)
Šíša

Když si Šíša dělá radost

14. listopadu 2016 v 6:41 | Šíša |  Novinky
Tak zase ahoj všichni! :)
Pro začátek - Dala jsem si teď chvíli pauzu. Bojuji teď s demotivací psát, ale nějak tak doufám, že to tu zase společně rozjedeme ;)

U nás už byl první sníh. Co u vás? Na focení to není, protože napadl tak centimetr, takže to byl spíš takový poprašek a teď už nezbylo až na pár kousků vůbec nic. Nic méně mám zase krásnou vánoční náladu :3 Musím se domluvit o dárečcích pro rančerky, ale to asi až v příštím článku ;)

A teď k nadpisu :D
Hned na začátku školního roku jsem si moc zlepšila náladu nějakými nováčky :3 Přepravník pro SM jsem delší dobu chtěla, ale nějak ne a ne ho sehnat. Byla jsem v nemocnici a při spěchu na vyšetření jsem zahlédla hračkářství a ve výloze něco, co by mohl být přepravník a dokonce i v dobré velikosti! Asi je vám jasné, že jsem o tom celou dobu přemýšlela a hned po vyšetřeních jsem to šla omrknout. Celkem jsem riskovala, protože jsem si nebyla sto pro jistá, jestli je to dobrá velikost, ale když jsem viděla podle mě na přepravník i s autem dobrou cenu, rozhodla jsem se to vzít. Jsem za to moc ráda :3 Na fotkách vypadá podle mě moc dobře. Sice je opravdu asi o trošku menší, ale pro koně co nemají moc vysoko hlavu ideální.
Přepravník plánuji přemalovat a možná i trošku doupravit, protože oproti autu je barva celkem odfláknutá. U auta váhám, ale možná půjde na oranžovo :D Jaké barvy by jste mi doporučili?


^Po rozkliknutí fotky se zobrazí celé album

Druhá radost je tento Collecta deluxe hřebec. Je z Německa a byl součástí velikého balíku, jehož obsah budu postupně dostávat k narozeninám, Vánocům atd.
Když jsem kontrolovala, jestli dorazily všechny modely, rozhodla jsem se ho odkoupit, protože jsem se prostě zamilovala. Je neuvěřitelně nádherný, elegantní a veliký :3 Dostal jméno Amant.
Mám s ním mnoho plánů a už mám naplánovanou a rozdělanou výbavu. Ještě větší plány mám s jeho (zatím neexistující :D ) majitelkou 3:)

Amant k nám dorazil na začátku září. Jeho majitelem je moc milá mladá slečna. Bohužel jen několik dní po tom co Amanta dostala si ošklivě zlomila pánev při nehodě s motorkou a momentálně se léčí. Léčba bude dlouhá a rehabilitace ještě delší. Díky zranění zatím svého koně nemůže ani navštěvovat, natož jezdit. Proto se o něj teď starají ostatní holky ze stáje, které si ho zamilovaly pro jeho skvělý charakter a úžasnou jezditelnost. Majitelka se na práci s ním nemůže dočkat a alespoň mu už vybírá tu nejlepší výbavu a hýčká si ho z dálky :D
Přejeme jí brzké uzdravení a hlavně, ať jí všechny kůstky srostou dobře :)

Renata - majitelka ranče


^Po rozkliknutí fotky se zobrazí celé album

Snad se vám ještě rane podzimní fotečky líbily ;)

Jinak v posledních dnech jsem si ještě koupila spoustu koní na předělaní. To sem ale ani dávat nebudu, nebyly by to zajímavé fotky.
U některých ještě nevím, co z nich bude, ale zatím mám jasné stádečko lusitanů, do kterých jsem se momentálně zamilovala :3

Všem přeji pěkný začátek zimy ;)

Šíša