Září 2016

Proč jsem tu nebyla?

28. září 2016 v 8:32 | Šíša |  Novinky
Ahoj,
asi jste si všimli, že jsem poměrně dlouho nenapsala článek, ani neobíhala. Proč? Bohužel se mi porouchal notebook a tak jsem neměla z čeho psát. Když jsem si chtěla půjčit ten mámin….prostě nebyl čas.
Ve škole nám dávají celkem zabrat. Co se týče kreslení, měla jsem udělat 4x lebku, 2x nos a jedno oko….stihla jsem to opravdu jen tak tak. A to ani nemluvím o tom, že by jsme měli každý den dělat skicu. To prostě nestíhám, takže nemám jedinou...
Takže díky výtvarným domácím úkolům opravdu nemám času na rozdávání. A to zrovna ve chvíli, kdy mám ve sběratelství tolik super nápadů, které chci zrealizovat -.-
Doufám, že na blogu se to podepíše co nejméně. Díky volnému dni se snad stihnu na chvilku věnovat modelům. Takže jestli to vyjde, tak bude článek s novými úlovky :3 Měly by tam bít celkem pěkné fotky focené někdy na začátku školního roku ;)
Taky bych dnes chtěla zapracovat na jednom koníkovi, tak uvidím, kolik toho zvládnu a jak to dopadne :)


To je asi vše pro dnešní informačku.
Tak snad brzy na čtenou u nějakého zajímavějšího článku ;)


Šíša

Shrnutí prázdnin a fotky ze Slovenska

8. září 2016 v 21:30 | Šíša |  Novinky
Ahoj,
chtěla jsem udělat článek o prázdninách, ale myslím, že by to pro vás byla spíš nuda, tak bude jen takové malé shrnutíčko. Nebojte, na konci budou podle mě celkem zajímavé fotky ;)

- (omlouvám se moc, ale nakonec se to nějak natáhlo :/ :D) -

CHORVATSKO - Pro vás nic zajímavého. Fotky nemám, upřímně jsem zapomněla vzít si modely, ale nakonec jsem zjistila, že moře bylo špinavé a "pláž" vybetonovaná, takže bych ani neměla kde fotit.

KOŇSKÝ TÁBOR - Za ten rok jsem na koni seděla...možná tak dvakrát, takže jsem se bála příšerného trapasu, kdy budu vypadat jak brambora, co ani nenasedne :D Nakonec se to ale nevyplnilo a po prvním rozkoukání to celkem šlo. Jezdila jsem hlavně Mariku, přezdívanou Velká černá...no, opravdu je to VELKÁ černá kladrubačka. Byla hřbetem vyšší než já a to nejsem úplný prcek. V kohoutku bych jí tipla tak 175? Možná i víc :D Ale byla jsem pochválena, že mi to s ní prý šlo skvěle, takže to mě potěšilo :3 Dokonce jsem jako jedna ze dvou lidí na táboře měla dovoleno cválat bez sedla :3 Nejdříve mě to trošku poděsilo, ale byl to úžasný zážitek Fotky od koní sice jsou, ale všechny jsou nepovedené, plné příšerných momentek, takže je sem dávat ani nebudu -.- :D

TÁBOR - Tam jsem byla čtrnáct dní a zážitků je oooobrovská hromada. Tady to ale nemá smysl všechno vypisovat, tak se vám třeba vyzpovídám někde v soukromí :D Aby jste ale neřekli, že jsem nic nenapsala, tak jako takovou ochutnávku jsme si s kamarádkou nechávali podepisovat prsa/hrudník od bubeníka z kapely, která tam přijela :'D

VOLNÝ ČAS - Toho nebylo úplně moc, ale přece jen jsem trošku vyráběla. Začala jsem jedno drastic CM. O tom možná taky něco málo dám vědět alespoň na facebook.
Úplně poslední dny prázdnin jsem dostala strašnou chuť modelovat a tak jsem se pustila do dodělávání vlastního modelu, jemuž jsem udělala jen kovovou kostru asi před rokem. Teď mám tedy rozdělané dva vlastní modely, ale teď dodělám tento a pak se vrátím k původnímu ;) Zatím je to na dobré cestě a už mám levou polovinu těla, takže jsem asi ve třetině práce.

A teď už k slíbeným fotkám.
Jsou foceny na Slovensku, kde jsem byla někdy před prázdninami. Nevěděla jsem, jestli je sem dát, ale některé mi přijdou pěkné, tak jsou tu :D Bohužel jsou bez modelů, protože fotky s koněma už jsem dala do předchozího fotopříběhu a článku o CM :)
Fotky ZDE.Na konec možná už zbývá jen shrnutí prázdnin.
Byly fajn, i když strašně rychle utekly. Nebylo moc času na modely, tak snad si nějaký čas najdu i přes rok.
O škole se moc bavit nechci, za zmínku stojí jen, že odešel takový nepříjemný učitel, takže jsem spokojena....i když je zlé to tak říct, ale prostě nejen pro mě je to o velký stres méně. Přišla také nová učitelka na figurální kresbu, která vypadá, že bude fajn a hlavně, že nás naučí :)

Všem přeji co nejpříjemnější školní rok a ať to přežijete do příštích prázdnin ;)
Šíša