Květen 2016

Prague live show 2016

22. května 2016 v 16:10 | Šíša |  Úspěchy ranche
Ahoj všichni ;)
Už to bude týden od PLS, tak jsem se konečně dokopala k sepsání článku.

Ještě ráno jsem volala kamarádce a tak jme se na poslední chvíli rozhodli, že pojede taky, za což jsem moc ráda :3 Bohužel nepřijelo spoustu lidí, takže nakonec jsem tam potkala jen jednu ze sběratelek, se kterou se znám nějak tak víc a to s TeddyPie :3 S ostatními se snad potkám na nějaké další akci :)
Tedy, naložili jsme do auta kámošku a jeli jsme. Po menším hledání jsme dokonce našli vchod a tak jsme se usadili (velmi hloupě, protože není úplně sranda běhat pořád k ringu, pak ke stolu a k tomu fotit) na posledním stole...proste už nikdy, pokud bude volno u 2. stolu od ringu -.- Vybalila jsem koně a zjistila, že jedna z porotců je holka, kterou znám ze základky (chodila o rok níž) :D Takže svět a především Praha je opravdu malá.
Poté už se začalo hodnotit a výhry mých miláčků uvidíte níže ;) Jinak s výsledky jsem moc spokojená. Zhruba tři pětiny koní vyhráli nějaké ocenění a jeden se dostal dál, než bych kdy předpokládala :3 Ale to se nechte překvapit ;)

Co se týče ohodnocení LS nemůžu úplně porovnávat, protože byla teprve druhá. Přesto si myslím, že byla fajn. Jídlo bylo dobré (hlavně ovocný salát přišel vhod :D ), lidi byli milí, modely krásné, vše bylo dobře naplánované a celkově atmosféra byla povedená. Změnila bych asi jen to, že po All round ještě následovali kategorie...nějak jsem si to neuvědomila a už jsem půlku koní zabalila :D Resiny bych možná klidně nechala postupové, ale stejně nejsem majitelem resin, takže se mě to netýká.

No a ohledně věcí kolem LS - příprava hrůza, dostála jsem svého vtipně prohozeného "To budu připravovat až do jedné ráno" a opravdu jsem do jedné dělala cedulky (tímto chci poděkovat mému super tátovi, protože bez něj bych je dělala tak do tří), potom jsem ještě dodělávala nějaké věci ke scénce jako třeba přebarvování bot....prostě spát jsem šla po půl druhý. Díky bohu, že LS byla kousek.
Nezdá se to, ale těch necelých pět hodin spánku a celodenní kmitání si vybralo svou daň a domů jsem přišla úplně vyřízená. Musím říct, že tak rychle jsem neusnula už dlouho. Pak ještě všechno vyklidit, nafotit ocenění, dát koně na své místo, prostě hrůza :D
Ale na druhou stranu mě LS alespoň dočasně nabila tou sběratelskou náladou a inspirací ;)

Koho by zajímali fotky - ZDE jsou. Bohužel tak po půlce LS mě focení přestalo bavit, takže jsou tam velké mezery :D


Ale teď už konec vykecávání a jdeme na ocenění.
ZDE - fotky se mi stračně špatně nahrávaly na blog, takže to máte na rajčeti ;)


Můj malý klučinka Tartuffe mi udělal obrovskou radost :O Vůbec bych to do něj neřekla :3 <3 Moc mě potěšila i Hena a ježdění :3 Když to vyrábíte sami a ono se to umístí, je to úplně jiný pocit, než když to koupíte :3

Moc bych chtěla poděkovat mojí kamarádce a TeddyPie za pomoc při nošení modelů do ringů. Bez vás bych to vůbec nestíhala :3 Mému tátovi za pomoc při přípravách, protože bez něj bych ani neodjela :D A samozřejmě Jeife za přípravu LS ;)

Snad se jednou potkám i s Vámi :)
Šíša

Přípravy na PLS v plném proudu

1. května 2016 v 15:54 | Šíša |  Novinky
Ahoj všichni.
Ve středu jsem poslala přihlášky a před chvílí jsem zaplatila vstupné, takže od teď jsem oficiálním účastníkem PLS :3 Je tedy téměř stoprocentní, že tam mě i mé stádo potkáte.

Pro ty, kdo by vůbec nevěděl o co se jedná - LS je výstava modelů koní a případně i jiných figurek zvířat. Nejen, že zde můžou vaši miláčci vyhrát věcné odměny v podobě kokard, dárečků, nebo dokonce pohárů, ale také je to setkání sběratelů z různých koutů republiky, se kterými můžete sdílet svůj koníček ;)

Odkaz na FB stránku - ZDE
Odkaz na blog - ZDE

I přes nějaké odklady se akce rychle blíží a já nejspíš úplně nestíhám.
CM už mám dokončené, za což jsem moc ráda. Ukážu vám ho ale asi až po PLS, až budu mít čas fotit a také to bude takové překvápko pro ty co pojedou ;)
Hůř jsem na tom ale se scénkou, u které potřebuji dodělat plochu na které to bude stát. To ale nevím, jestli stihnu :/
Také si ještě musím připravit jmenovky ke koním, tak mi držte palce :D

Co se týče přihlášek, to byl mazec. Nejen, že jsem musela u více jak třetiny koní vymyslet jméno, ale k tomu se mi jednou už hotové přihlášky, nějakým zázračným způsobem, úplně pokazily, takže jsem je musela !celé! dělat po druhý -.-


Tohle si Jeife hlavně neber osobně, ale upřímně se těším, až to bude za mnou :D Na akci se těším, ale ty přípravy a stres, to je vždy hrůza :D Taky budu mít po LS prostor vrhnout se do mích nových projektů, na které se nemůžu dočkat :3

Doufám že na LS potkám i Vás ;)
Šíša