Prosinec 2015

Vánoce, Vánoce přicházejí...

18. prosince 2015 v 9:59 | Šíša |  Novinky
Už je to tak dámy a pánové, Vánoce už jsou za dveřmi :)
Musím se přiznat, už jsem se bála, že nezažiju takovou tu dětskou radost a očekávání Vánoc, kdy počítáte každý den. Rodičů se 10x denně ptáte, za jak dlouho.... ale pak jsem uviděla jeho. Překrásný model, která se mi líbí čím dál tím víc. Nejdřív jsem si řekla "zajímavý", teď se ho ale nemůžu nabažit. Takže ano, je to tak, zamilovala jsem se do modelu jak malé dítě a každý večer před spaním si říkám "Koupí mi ho?". Celý dny o něm přemýšlím, už mám velký plány :D
Myslela jsem si, že jestli někdy budu takhle natěšená, bude to nějaký mega drahý, asi stone, nebo resin. Překvapilo mě ale, že to není ani drahý, ani vzácný model. U sběratelek jsem ho ale neviděla.
Promiňte, prostě jsem se musela podělit o mou radost :D Tady už jeho fotka <3


Teď už k dárečkům pro vás.
Už jsem psala lidem, kterým budu posílat, takže sami vědí. Dárky mám hotové, jen k nim ještě asi připíšu něco malého a budu posílat dneska. Tady na přivodění nálady výrobky z minulého roku ;)


A ke konci taky něco málo o mě.
V sobotu jsem si vyvrkla kotník. Jak? No, slézala jsem z postele...jo, fakt se to někomu může podařit :D Smutný je, že ani nemám palandu... :D
Takže jsem teď o berlích. Do Vánoc už půjdu po svých, ale nejedu kvůli tomu zítra se školou do Vídně na trhy, což mě celkem štve, protože jsem tam měla v plánu nakoupit dárky :/ Takže super, jsem bez dárků a o berlích fakt nikam chodit nebudu, takže netušim, jak to bude :/
Aby jsem si jen nestěžovala, mám teď kvůli mé demenci (pardon, ale to fakt jinak říct nejde xD) spoustu času na vyrábění. Hodně času zabraly dárky, ale už mám v podstatě hotovou traditional anglickou podsedlovku. Jsem s ní v celku spokojená, takže se tady určitě ještě ukáže ;)

Taky si chci splnit svůj velký sen, a to plánované modelování vlastního koně.


Dostala jsem od táty tenhle seper podstavec, takže pokaždé, když kolem něj projdu tak slintám. Snad se najde čas co nejdříve :)

A nakonec takovou super novinku, konečně jsem šla fotit! :D Naposledy jsem byla...tuším minulý podzim O.O Takže si toho važte :D Fotek není moc, takže budu asi postupně přidávat pod články. Tady ochutnávka ;)


Co vaše přípravy na Vánoce? Máte dárky? :) My už máme v podstatě napečeno, stromeček koupený, ale zdobit budeme až o víkendu ;)

Mějte se hezky a !!!ZACHOVEJTE VÁNOČNÍ PANIKU!!!
Šíša :^)oO