Červen 2015

Valentýnská fotosoutěž - 2. kolo bodování + vyhodnocení

25. června 2015 v 19:05 | Šíša
Musím říct, že se všichni účastníci chovali skvěle. Zúčastnilo se podle mě celkem dost lidí, všichni fotku poslali. Některé fotky byly opravdu překrásné! Musím říct, že se všem povedly ;) Jediné co bych vytkla jsem já. Ty zmatky s emailem, potom jsem to hodnocení dlouho odkládala...ale jestli bude nějaké příště, a já myslím že ano, tak už vím jak na to a zlepším se :)

A teď už jdeme na to! Takže začneme od posledních míst.

9. místo - 5.


Body od účastníků: 0
CELKEM: 5

8. místo - 2.


Body od účastníků: 0
CELKEM: 7

7. místo - 4.


Body od účastníků: 2
CELKEM: 8

6. místo - 8.


Body od účastníků: 3
CELKEM: 10

5. místo - 7.


Body od účastníků: 4
CELKEM: 12, 5

4. místo - 1.


Body od účastníků: 6
CELKEM: 14

3. místo - 9.


Body od účastníků: 5
CELKEM: 14, 5

2. místo - 3.


Body od účastníků: 8
CELKEM: 17

A 1. místo
.
.
.
.
.
.
.
.
6. !!!


Body od účastníků: 14
CELKEM: 24

Takže gratuluji! Včera jsem odeslala výhru, tak snad se bude líbit a dorazí co nejdříve.

Chci moc poděkovat všem zůčastněným a těším se u dalšího článku ;)
Šíša

Valentýnská fotosoutěž - 1. kolo bodování

20. června 2015 v 22:40 | Šíša |  Novinky

Ahoj, takže jsem dokončila mé hodnocení fotosoutěže, takže vás chci poprosit, aby mi účastníci odeslali hodnocení a to co nejdříve, jako datum určím 23.6. abychom to měli i s posíláním balíku do prázdnin z krku :)

Takže hodnocení mi posílejte na email nebo facebook a kdyby někdo zapomněl, jak má hodnotit, najde to ZDE.Snad všichni s mým hodnocením souhlasíte a jdeme na to.


1.


+ Pěkně působí úprava fotky, je roztomilá a pěkně vybrané modely.

- Je škoda, že je hřebeček nakřivo a že je od sněhu, což nevypadá moc realisticky. Fotku ruší to stéblo, ale to už jenom taková prkotina :D


Body: 8


2.


+ Je pěkné, že koně nediskriminuje v závislosti na jejich orientaci xD Pěkné ohlávky.

- Fotka je taková zašedlá, asi by chtěla zesvětlit. Škoda, že má kůň na ohlávce sníh.


Body: 7


3.


+ Fotka vypadá moc pěkně barevně, klisna má roztomilý výraz. Je kvalitní, dobré světlu, zaostření.

- Nevidím žádnou chybu, jen je andalus takový rozmlžený :D


Body: 9


4.


+ Fotka je focena ze zajímavého úhlu a pěkné ohlávky.

- Přijde mi, že "panenky" padají dozadu. Kazí to to pozadí, kdyby tam nebyl ten plot, tak by to vypadalo lépe.


Body: 6


5.


+ Je pěkné, že jsou tam zastoupeny modely různých značek ;)

- Škoda, že je fotka focená z nadhledu, není tím pádem moc realistická, ale chápu, že je to kvůli nápisu. Taky škoda těch stop a mohla by být světlejší.


Body: 5


6.


+ Fotka je pěkná. Dobře zaostřená, pěkné pozadí, dějově zajímavá. Líbí se mi, že jsi udělala i rekvizity ;)

- Škoda jen, že tam nejsou koně, ale nikde nebylo napsáno, že tam musí být, takže to schvaluji :D


Body: 10


7.


+ Moc se mi líbí ten romanticko depresivní nádech fotky. Oslovila mě těmi city co vyzařuje :)

- Jediné co bych vytkla je ten plot vzadu, který fotku celkem kazí


Body: 8,5


8.


+ Pěkné pozicované postavičky a fotka je celkem realistická :)

- Fotka mi přijde taková nemastná, neslaná, úhel focení mi přijde trochu nezajímavý :/


Body: 7


9.


+ Pěkně zaostřeno, krásné rekvizity ;) Moc pěkná barevně. Krásná fotka :)

- Vytkla bych asi jen to lepidlo, které kazí fotku, ale chápu, že to nemáš jak připevnit :/


Body: 9,5

Tak se mějte a nezapomeňte dodovat :D
Šíša

Co se stalo, když jsem tu nebyla, aneb potřebuji se vypovídat

17. června 2015 v 19:31 | Šíša |  Novinky
Ahoj, tak to jsem zase já :D
Asi největší změna, která se stala je mé rozhodnutí přednastavovat články. Vy si toho ani nevšimnete, protože budu ve čtení článků a obíhání stále stejně aktivní, jen si myslím, že se tím vyřeší můj problém s neaktivitou. Já totiž když se dokopu k tomu něco napsat, tak mě to chytne a klidně hned bych napsala další. Přijde mi ale, že je na nic mít dva dny za sebou článek a pak nic, tak to odložím, čekám, až to stihnou lidé okomentovat, ale pak není čas, nechce se mi psát a nakonec přichází to krásné zjištění, že na blogu už přes měsíc není článek. To je teď moje rutina. Tak jsem si řekla, že napíšu článek vždy, když budu mít čas a pak si prostě jen nastavím, aby vyšel třeba za dva dny.

Možná to vypadá, že se nic nestalo, ale stalo se toho celkem dost.
Přibyla k nám hromada nováčků. Jsou to hlavně SCH a už o nich asi ani nebudu dělat nějaký článek. Možná jedině sem hodím nějakou hromadnou fotku, to ale budu vypadat jako nějaká rozmazlená fiflena, která má rodiče miliardáře a všechno jí koupí. To ale tak není (mám rodiče milionáře. Ne, sranda xD ). Většinu modelů si kupuji ze svého, jen jsem měla narozky a pak jsem něco rozfofofrovala za koně, co mě opravdu uchvátili :) Teď si domlouvám koupi tří BH tradi z druhé ruky a ten jeden je můj hodně vysněný :'3 Ti dva mě zase hrozně chytli za srdce. Prostě láska na první pohled.
Protože tenhle článek už bude přednastavený, možná zrovna putují ke mně :3...A nebo se koupě nepovedla :( :D
Druhá možnost je, že vám představím jen ty co opravdu stojí za to...to jsou ale asi všichni :D

Ještě co se týče modelů, tak jsem udělala CMko, které odputovalo k Mazlovi (výměnou za její CMko) a mám od ní krásné fotky, tak vám CM kobču taky někdy představím ;)

A co se týče osobního života se stalo dost věcí, ale s tím jsem vás nechtěla otravovat v jednotlivých článcích, protože vím, že spoustu z Vás to asi nezajímá :D Takže zase schrnutíčko.
Asi největší věc byla, že jsem šla do kina na Avengers age of Ultron, na které jsem se příšerně těšila :3 Nebyl to ale takový tuctový výlet do kina, protože to bylo S Martinem do kina (kdo nezná Martin Rota je český youtuber, kterého můžete znát z kanálu Naprosto retardovaný, Ztráta času, Vědecké kladivo, Z formy a hromada a hromada dalších xD Patří mezi mé nej youtubery a občas pořádá takový sraz, kdy se jde společně s ním do kina na nějaký film) Hrozně jsem se na to těšila a bylo to super :3 Byla jsem tam s bratrem (je mladší) a zážitky by vydaly na samostatný článek. Brácha s nim má fotku a celý týden o tom mluvil :D Ale konec keců ;)
Další byl třídeňák se školou. Taky hromada zážitků, zkoušela jsem natáčet takové random video, tak jsem zvědavá, jak to dopadne po sestříhání xD To sem ale dávat nebudu ;)

Tak tohle jsou asi takové dva největší zážitky, o které jsem se chtěla podělit :D Tak snad to nebylo tak nudné, ale občas tady prostě budou i články mimo koně a modely :/

Tady video z akce S Martinem do kina ;) Sedící vepředu je můj bratr, ta holka s hnědými vlasy úplně vpravo vzadu jsem já ;) Jinak samotné Avengers bylo fajn, ale lepší byla jednička :)...A zklamalo mě, že v podtitulkových scénách nebyl Loki -_- x_x Jsem čekala jak id.ot až do úplného konce asi deset minut, než byly všechny titulky pryč a on nikde x_x Na konci byl jenom nápis "Avengers se vrátí" a nějací fanoušci vzadu, co na něj taky čekali jen tak otupěle "no, tak hlavně, že se vrátí" xD


Avengeři jsou teď v mém pokoji všude :D


Ještě mám s Avengery plakát z Bravíčka, které jsem kupovala na tříděňák xD Já věděla, proč ho koupit :3 A ještě budu mít od kámošky Kapitána Ameriku, protože ho má 2x :3 :D

No, tak to jsem se nějak rozepsala o.O Asi až moc :D Tak alespoň máte co číst na ten měsíc, co se zase neozvu xD

---------------

Bohužel mi táta zabavil wifi dříve, než jsem přednastavila článek x-x Takže se omlouvám především za to, že jsem neobíhala :( Pár článků jsem komentovala ze školy, ale nestihla jsem toho moc a k tomu mi tam spolužáci pořád načumovaly -.- Takže jsem to pak vzdala :/ Nic méně to teď napravuju a okomentuji všechny články, takže se podívejte i na ty starší, měl by tam být ode mě komentář, jen mi na to dejte trochu času ;)


Tak se mějte a-ČAU :D

Šíša

Důležité hlavně pro účastníky fotosoutěže

3. června 2015 v 11:18 | Šíša |  Novinky
Ahoj všichni :)
Tak po dlouhé době jsem zase zpět ;) Mám teď takovou krizi. Není na články moc čas a když je, tak není chuť :/ Dokonce jsem ani neobíhala, což už jsem ale začala napravovat :) Ale když se tak koukám, tak nejsem jediná, kterou to trápí, tak jde asi mezi sběratelkami o nějakou přechodnou virózu ;) To mi mimochodem připomíná, že jsem nemocná, takže na fotky se netěšte :(

Dnes jsem se ale probudila s chutí napsat na blog, takže jsem začala s tím, co je potřeba dokončit nejdřív a to fotosoutěž :) Dost jsem to zkonila, tak se teď bojím, že jsem na někoho zase zapomněla, tak radši píšu tento článek, kde jsou jména lidí, od kterých jsem dostala fotku ;) Kdyby jste tam nebyli a měli by jste být, tak mi napište do komentářů a já to napravím :)

Takže, fotku mám od:
Tinkerky
Pižďuch
KonyGilli
Haník
Leník
TeddyPie
Twaila
Miranda

No tak já doufám, že jsou to všichni O.o

V příštím článku bude buď vyhodnocení, nebo shrnutí věcí, co se za tu dobu staly ;)


Zatím se mějte ;) Šíša