Duben 2015

První výročí od založení ranche

22. dubna 2015 v 22:16 | Šíša |  Významné události
Takže dnes je to přesně rok ode dne, kdy jsem napsala první článek.
Je to téměř neuvěřitelné. Ze začátku jsem měla pár prvních SRrek. Dnes už se to ale rozrostlo na úžasných 22 lidí. S některými jsem spřátelená už od začátku, některé jsem poznala teprve nedávno. Pár lidí odešlo, ale pár zase přišlo.
Od té doby, co jsem si založila blog přibyly poličky. Dříve jsem měla koně vystavené na parapetu a jako dítě jsem je měla v krabici. Namalovala jsem své první CMko, koupila svou první Collectu, vyrobila první uzdečku a navštívila svou první LS. Je nespočet věcí, které jsem za tu dobu zkusila, objevila, prozkoumala. Našla jsem pár super lidí, se kterými si píšu a jsem za ně moc ráda.
Rok se může zdát jako hodně, ale já musím říct, že utekl jako voda. Rok se může zdát jako málo, ale mě přišel dost dlouhý na to, abych všechno tohle zažila.
Když jsem se tenkrát rozhodovala, jestli si blog založit, hodně jsem se bála. Pořád jsem se ptala sama sebe na otázky jako "Bude si někdo číst moje články? Budu mít stále nápady na to co psát? Budu mít na to čas? A nepřestane mě to bavit?" Musím říct, že se snad všechny moje obavy vyvrátily. Jsou tu skvělí lidé. Aktivita je tu taky vysoká a to i přes to, že jsem tak dlouho nenapsala.
Díky blogu jsem také poznala skvělou partu lidí, která má stejnou zálibu jako já. Můžu se tady vypovídat, nebo alespoň vypsat o věcech o kterých se s ostatními lidmi nebavím. Taky jsem se díky blogu zlepšila ve psaní a v gramatice a nepochybně i ve výtvarných činnostech.

Chci Vám poděkovat. Ať už na můj blog zavítáte jen jednou za čas, nebo pravidelně. Jestli si články jen čtete, nebo mi tady necháváte i komentáře.
Jestli někdo z vás uvažuje, jestli si blog založit, odpověď je ano, protože nikde jinde se nenaučíte a nikde jinde nezažijete to co tady.

Tak na další takový rok ;) Šíša

Tak zase zpět?

21. dubna 2015 v 20:34 | Šíša |  Novinky
Tak po dlouhé době zase ahoj.
Je to neuvěřitelné, ale na blog jsem nic nenapsala už více jak dva měsíce! Takový výpadek jsem ještě neměla a doufám, že sem budou články přibývat zase pravidelně...tedy pokud se tomu vůbec někdy dalo říkat pravidelně :D
Hlavní je, že jsem nehodlala, a stále nehodlám, s blogem skončit. Stále mě to baví stejně jako na začátku , jen jsem měla poslední více jak měsíc skoro pořád zabavenou wifi a ve škole psát články nehodlám. Pak tu byla samozřejmě škola a spousta dalších věcí... Taky, možná to bude znít hloupě, mi ke konci zimy prostě chyběla energie. Ani nesněžilo, ale ani nesvítilo sluníčko. Bylo prostě nějak tak mrtvo a hned ty první slunečné dny jsem zase byla plná energie a chuti k tomu něco podniknout. Takže se snad dočkáte zase nějakých fotek, chtěla bych udělat fotopříběh třeba o dni v jezdeckém klubu a začít psát konečně ty profilky (!!!). Abych nezapomněla, doufám, že do konce týdne vyhodnotím konečně tu fotosoutěž (bravo, potlesk (y) )

Za dobu, kdy jsem nepsala přibylo pár nováčků, byla jsem zase konečně na koních, na které zase budu chodit pravidelně. Přibylo CMko, pár rozdělaných projektů a dostala jsem podle mě jeden super nápad, který si zatím nechám pro sebe ;) Vše Vám objasním, jak zjistím, jestli je to vůbec možné :D

Snad poslední věc pak je, že zítra slaví blog ranče rok od založení! :O Teda opravdu se někdy divím nad tím, že jsem tu tak dlouho a že to uteklo opravdu rychle. O tom už ale článek až zítra ;)
Měla jsem sice super plán, že by jsem udělala fotopříběh z oslavy, byly by výroční soutěže atd., ale bohužel jsem nemocná, takže jestli něco, tak to bude jen z domova :(

To je pro dnešek snad vše a já doufám, že se na ten můj blog alespoň pár lidí, co na mě ještě nezapomněli, nebo mě nezavrhli, podívají.
To mi připomíná, že budu samozřejmě zase obíhat ;)

Tak se s Vámi loučím, Šíša °3°