Prosinec 2014

Vánoce na ranči - 2014

24. prosince 2014 v 17:44 | Šíša |  Dění na ranchi
Včera jsme na ranči oslavili Vánoce.
Vím, bylo to den před Štědrým dnem, ale nakonec jsme se na tom shodli, protože na Štědrý den není moc času a po Vánocích jsou všichni u známých.
Vánoce slavili jen Breyer panenky, protože nevím, co bych Schleich panáčkům vyrobila :D
Takže TADY máte fotky z Vánoc. Je to dělané trochu jako fotopříběh, tak snad se bude líbit ;)


Já Vánoce samozřejmě slavím dnes. Minimálně dva modely mám jisté + si rozbalím dárečky od rančerek. Takže článek z mích Vánoc tady bude asi zítra ;)

Takže:
ŠŤASTNÉ A VESELÉ a snad i nějaký ten model ;)
Vám přeje
Šíša

Posílání dárků

20. prosince 2014 v 22:38 | Šíša |  Novinky
Takže dnes jsem dokončila vše kolem dárků a už jsou na poště. Bylo to opravdu na poslední chvíli, trochu se to protáhlo, tak snad Vám to do Vánoc dorazí. Ale myslím, že by mělo.
Snad se všem bude líbit a v pořádku to dorazí.

Už mi přišel dárek ode všech co mi posílali, takže se nemůžu dočkat, až to rozbalím :3

Jinak jsem teď hodně pracovala na dárcích, takže se toho moc nestalo. Díky dárkům se taky opozdila výstavba kruhovky, práce na uzdečce s mexickým nánosníkem na tradíky, výzdoba a další...

Nakonec bych chtěla moc poděkovat Moravia Saddlery, za skvělí tip na dírky v kůži. Zkoušela jsem a funguje skvěle ;)

Tohle bude asi poslední předvánoční článek, takže

ŠŤASTNÉ A VESELÉ
přeje
Šíša

První sníh

16. prosince 2014 v 22:14 | Šíša |  Novinky
Ahoj všichni :)
Pozdě, ale přece ;)
Konečně jsem se dostala k tomu, napsat tento článek. V neděli mi nešlo přihlásit se na blog a včera selhala má mizerná paměť :/
Proto píšu až dnes o čtrnáct dní staré akci.
Takže předminulé úterý u nás napadl sníh. Poprvé a vypadá to, že minimálně do Vánoc naposledy :
( No nic. Protože jsem to tušila, tak jsem šla fotit ještě ten den. Chvíli to dokonce vypadalo, že sníh roztaje ještě než skončí škola. Nakonec ale sníh vydržel a dokonce pak ještě sněžilo při focení.

Den před tím mrholilo a pak to zmrzlo, takže vše vypadalo jako vytesané z ledu. Prostě kouzelné :3
Neměla jsem do stmívání moc času, takže jsem přišla domů, vzala Snowmana a dva nováčky a za doprovodu kamarádky šla fotit ;) Mám nafocené modely ZDE a potom jsem fotila okolí, rostliny a vůbec co jsem tak potkala ZDE. To vás asi nebude moc zajímat, ale byla bych ráda, kdyby jste se taky mrkli :) Fotky jsou celkem narychlo (nebylo moc času a kamarádka mě popoháněla :D), ale alespoň mám nějaké fotky se sněhem.

Tady malá ochutnávka ;)


Snowman, ten přivítal sníh s poklidem.


A tady dva nováčci. Blbli tam spolu :)

Jinak včera mi přišel dárek od Jeife. Budu si ho sice rozbalovat až pod stomečkem (ano, jsem staromódní a dětinská :D), ale i tak předběžně moc děkuji a nemůžu se dočkat rozbalování ;)

Já budu dárečky posílat někdy tento týden, ještě na nich pracuji ;)


Veselé Vánoce přeje Šíša ;)

Facebook

10. prosince 2014 v 20:39 | Šíša |  Novinky
Ahoj,
takže jsem se rozhodla, že založím ranchi face. Nic se tím nemění. Nehodlám se tam stěhovat, na blog budu psát stejně jako do teď, jen se snažím jít s dobou :D

Na co mi teda face bude? No, na facebook budu dávat různé bonusy, průběhy výroby, prostě "co se do článků nevešlo". Často se mi také stává, že se něco stane, ale shrnula bych to tak třemi větami, takže se mi kvůli takové blbosti nechce psát sem. Bude to taková méně upravená verze ranche. Samozřejmě si taky ráda popovídám, takže pokud jsem si vás ještě nepřidala (ne u všech vím jméno) tak budu ráda, když si mě přidáte Vy :) TADY odkaz na moje FB stránky.

To je pro dnešek vše, Šíša ;)

Mikuláš

7. prosince 2014 v 20:44 | Šíša |  Novinky
Ahojda.
Tak máme za sebou Mikuláše :)
Já byla anděl ve škole a potom jako Mikuláš obcházela s kamarádkami lidi, co si nás objednali. Bylo to asi pět rodin, plus dvě co jsme potkali cestou. Toho být Mikuláš, jsem se dost bála, ale nakonec to nebyla taková hrůza. Měla jsem jen jeden přeřek, ten se ale samozřejmě stal přeřekem dne :D Přišli jsme do domu, kde byli dva asi pětiletí (?) chlapečci a já začala: "Tak po roce jsme zase tady. Čerti i andělé vás pilně sledovali. Jestli jste byli hodní, tak si vás vezmou čerti do pekla! A jestli že jste byli zlobili tak...(asi tři sekundy jsem mlčela a šrotovalo mi to hlavou)...ne! Jestli jste zlobili, tak si vás vezmou čerti do pekla a jestli že jste byli hodní, tak zůstanete tady." Načež se samozřejmě všichni dospěláci začali smát. Jeden z těch kluků se ale hrozně rozplakal a nešlo ho utišit xD (já vím, jsem zlomyslná :D)

Jaké je tedy skóre? Ve škole jsme rozbrečeli tři děti, z toho jednu šesťačku :D S kamarádkama jsme rozbrečely dvě děti a z toho jednoho rozbrečel jeho táta tím, že toho staršího začal strkat do pytle. Starší z toho měl srandu, ale ten mladší se samozřejmě o bráchu bál. Jako Mikuláš jsem si pak vydělala 170 kč :o :3 To asi půjde na modely :3
Doma na mě pak čekali sladkosti a vysněné ponožky (ano, přála jsem si ponožky, protože mi ty moje ukradl brácha :D) Takže fakt super den, strašně jsem si to užila :) Na ranchi jsme moc Mikuláše neslavili. Každý koník ale dostal mrkev a jablko, takže byli také spokojení.

Jinak dnes je druhá adventní neděle. Strašně to letí :3 Dnes jsem dost zapracovala na dárečcích, takže už mám tak půlku práce za sebou. V úterý jsem fotila fotky ve sněhu, ale kvůli přípravě kostýmů atd. jsem je sem ještě nestihla dát. Takže fotky tu budou co nejdříve ;)

Omlouvám se, že se loučím bez fotek :/

Šíša ;)