Srpen 2014

CMková horečka

28. srpna 2014 v 15:33 | Šíša |  Novinky
Považovala bych to snad i za nemoc :D. Hodně lidí teď buď CM dělalo, nebo dělá, případně to plánuje do blízké budoucnosti. Ach ano, i já jsem se nakazila touto nemocí. Včera jsem sháněla akryly. Bohužel je v obchodě neměli, ale majitel mi řekl, že je zkusí do zítřka (dneška) sehnat. Nakonec jsem si u něj koupila alespoň průhledný lak ve spreji. Ten jsem dnes testovala. Prošel na výbornou. Dokonce jsem pokusný ocas z jednoho china koníka kterého jsem předělávala, používala jsem ho jako pokusný předmět, nechala louhovat asi hodinu ve vodě a barva i lak to přežily! Taky jsem včera sehnala model. Je opravdu krásný :3. Před chvílí jsem byla v tom obchodě a akrylky sehnal. Takže mám vše a nic mi nebrání v tom konečně začít! Moc se těším. Začala jsem tedy už včera, ale to bylo jen nanečisto temperami. Jestli to bude trvat déle, tak vás budu o průběhu informovat ;). Tak pa, jdu přemalovávat.

Ach jo, můj pejsek zrovna dostal epileptický záchvat, tak ho utěšuji :(.

Vaše tvořivá Šíša ;)

SCH limited edition friesian

26. srpna 2014 v 21:32 | Šíša |  Novinky
No jo, trochu bezduchý název článku, ale vystihuje podstatu :). Takže nejdříve, abych nikoho neuvedla v omyl. Rozhodně nehodlám skončit! Jen mám teď méně času a mrzí mě to hlavně kvůli vám, protože moc nekomentuji a neobíhám. Takže prosím o pochopení a toleranci :). Jinak jsem byla čtrnáct dní na táboře. Bylo to fakt super, ani se mi nechtělo domů. V týmu jsme měli dobrou partu a byla tam strašná legrace. Takže by se dalo říct, že jsem odpočatá a připravená to tady konečně dát do kupy. Domů jsem se vrátila už v sobotu, ale pak bylo vybalování, sdílení zážitků se známými, vždyť to znáte. Nedávno jsem měla svátek, takže na mě doma čekal bílí frís od Schleicha. Jmenuje se Furioso.Jinak jsem dostala strašnou chuť na CM. Už mám vybrané zbarvení i model (nechám to jako překvapení). Když vše půjde hladce, zítra bych mela mít jak koně, tak barvy k dispozici. Takže by to do konce týdne mohlo být hotové! :3............Ne, dělám si srandu. Měsíc se s tim budu patlat, pak to vzdám a za rok to najdu v šuplíku. Bude mi toho líto, tak se to pokusím dodělat, ale po první čárce to vzdám znova a takhle to půjde dál minimálně deset let :D.

Tak zatím pa a snad se zase brzy ozvu ;)
Šíša

Rozlučka+malá reklama ;)

9. srpna 2014 v 10:36 | Šíša |  Novinky
Ahoj lidičky.
Poslední dobou nemám vůbec čas a ani chuť :/. Minimálně čtrnáct dní tu nebudu a pak nevím. Trochu lituji, že jsem nepozastavila rovnou, protože moje aktivita je opravdu...grrr. Ani nevím, jestli vás stihnu oběhnout a články nepřednastavím 100%. No, co k tomu dodat? Asi jen to, že jsem se těšila, že to tady dám o prázdninách do kupy, ale je to horší a horší. Teď mám nějaké problémy (zdraví). Aspoň mě nakoplo, že jsem byla zase u koní, konečně! :3

No a teď druhá část. Moje kamarádka si založila virtuální stáj, takže ZDE je odkaz. Kdyby měl někdo chuť se přihlásit, tak jí to udělá radost ;). Jinak já jsem HARIBO.

Takže děkuji za přečtení :)
Šíša