Červen 2014

Hektické období

25. června 2014 v 20:38 | Šíša |  Novinky
No teda! Budou to už tři týdny, od posledního článku :o. Prosím položte ty kameny a nechte mě se obhájit. Takže aby jste to nepochopili špatně, koně, modely a můj i vaše blogy mě baví!, prostě jen nemám, jak už to ke konci roku bývá, čas. Nejdříve ŠVP, pak dopisování testů, školní výlet atd. Ostatně, jak se tak koukám nejsem jediná co teď nemá času nazbyt. Chtěla jsem vám to o prázdninách vynahradit, ale nevím kdo a kdy tu budete a nebudete a nechce se mi psát kvůli jednomu/dvoum lidem :/. Pozastavovat nechci, jen asi nebude článek každý den. No, ještě se uvidí, kolik vás bude chodit. Jinak chci poděkovat těm věrným zbloudilcům, co se sem přece jen šli v době mé nepřítomnosti mrknout. Vůbec vám chci poděkovat, že komentujete, prostě že se zajímáte, což mě těší :) Tak a teď dobré zprávy: breyeři už přišli a jsou krááásní :3. Jen nafotím, takže prosím o strpení. Taky jsem trošku vyráběla, ale o tom jindy.


Ještě jednou dík, Šíša.

Objednávání BH :3

6. června 2014 v 23:35 | Šíša |  Novinky
Ták, jsem zpět ze ŠVP. Bylo to super, ale myslím že vás to nebude zajímat, tak vás nebudu zbytečně obtěžovat vyprávěním. Už jsem vás oběhla, takže můžu jít k nadpisu.

Breyery jsem si chtěla objednat už dávno. Kámoška totiž nevěděla co mi koupit k narozeninám (tradíci jsou přece jen drazí) a tak řekla že by mi na ně přispěje. Včera jsem se dívala a mají slevy, juuuhuuu! Takže mám objednané i nějaké breyery které sem myslela že si nekoupím. No prostě nekupte to za tu cenu :D. FÁKT MOC SE NA NĚ TĚŠÍM. Přemýšlela jsem o tom že bych udělala video s rozbalováním a hodnocením, ale mám vážně zhulenej hlas a o to zhulenější, že jsem nachlazená :/. Takže z toho asi nic nebude. Dojdou asi v úterý, takže sem dám určitě článek s popisem a hodnocením modelů.


Tak co? Jste rebelové? Toto je úžasná parodie na všechny ty rádoby rebely, ale to už poznáte sami. Vím že to sem úplně nepatří, ale není trestné, když jste rančerka, se taky trochu pobavit, že ne?