Duben 2014

Vatikánský chléb štěstí

28. dubna 2014 v 21:00 | Šíša |  Novinky
Ahoj, tak nejdřív k ranči, holky nejezdí kvůli proměnlivému počasí ven, nikdo nechce riskovat promoknutí :D, tak radši jezdí na jízdárně. Jinak jsme rozvěsili letáky s nabídkou jezdeckého klubu, tak snad se někdo ''chytne''. No a aby se mělo na čem jezdit tak plánujeme přikoupení koníků (traditional), zatím neřeknu jakých, nechte se překvapit a nakonec plánujeme i personál (také tradi). Jinak western uzdečka se chýlí ke konci, vlastně už mi zbývají jen otěže.

K nadpisu: Od kamarádky jsem dostala Vatikánský chléb štěstí. Zná někdo? Kdo ne tak je to těsto, které vám někdo daruje, vy se o něj týden staráte, přidáváte ingredience podle receptu, ono nakyne, 6. den se rozdělí na 4 kusy, 3 kusy těsta dáte 3 lidem (třeba přátelům), kteří se o těsto starají stejně jako vy a 4. díl si upečete. Rodině přinese štěstí a tomu kdo se o něj staral splní přání. Doufám že se mi přání splní.


Tím se s vámi loučím Šíša

PS: Zrovna mně málem klepla pepka :D, překlikla jsem na ankety a článek nikde, díky bohu se mi to podařilo znovu najít :).

Povelikonoční článek

23. dubna 2014 v 20:14 | Šíša |  Novinky
Tak, Velikonoce jsou za námi. Já si je náramně užila. S kámoškou jsme byly na koledě, takže mám při mé spotřebě do Mikuláše co mlsat :DDDDDD. No, na ranči se neslavilo, protože každý volný čas se teď věnuje koním a práci na ranči. Jinak také mám rozdělané barely a westernovou uzdečku pro BH. Jak nafotím tak přibudou profilky a ohlávka na SCH. A co vy, jak jste si užili Velikonoce v reálu i na ranči?
S pozdravem Šíša :)

Úvodní článek

22. dubna 2014 v 18:51 | šíša |  Novinky
Ahoj, na světě je nová rančerka. Je to můj první blog, takže prosím o strpení, než to dostanu pod kontrolu :D. Budu vystupovat pod přezdívkou Šíša. Toť vše k úvodnímu článku.
Tak zatím pa, Šíša